Millan
Школа танців
ПРО нас
Millan - це не тільки уроки танців та клуб за інтересами, нові друзі, спілкування, веселі змагання, корпоративи, прогулянки та заходи всією нашою веселою командою. Прийшовши до Millan, Ви стаєте частиною чогось більшого.
Наші тренери – команда молодих досвідчених професіоналів, переможців міжнародних змагань. Це не просто фанати своєї справи, вони живуть та дихають танцем. Наше завдання - не просто навчити рухатися під музику, а показати танець таким, яким ми його бачимо, навчити любити танець і виражати себе за допомогою простих рухів.
Наша команда для всіх: для дітей та дорослих, чоловіків та жінок, професіоналів та тих, хто завжди хотів танцювати, але до цього моменту не наважувався. Millan - це сім'я, і ​​ми чекаємо на кожного, щоб поділитися досвідом і навчити літати не тільки душею, а й тілом.
Промо ролик танца

Обработка видео...

Зеркальная струя 2017 Молодежь 2 финал чачача

Обработка видео...

Zerkalnaya Struya 2019 Зеркальная струя 2019 молодежь 2 презентация

Обработка видео...

Pavel Dudnev Demo

Обработка видео...

Famous Ballet - In The Dark

Обработка видео...

Famous Ballet -То от чего ты без ума

Обработка видео...

Наша команда 
Лазарєв станіслав 
Лазарєв станіслав 
Хореограф з бальних танців

 Танцювальний стаж 15 років спортивних бальних танців. Закінчив навчання у ХДАФК, спеціальність хореографія, категорія рейтингу "Latin". Чемпіон та призер всеукраїнських змагань. Стаж викладання 5 років.Учасник проекту "Танці з зірками".


шульга максим 
шульга максим 
Хореограф з бальних танців

Танцювальний стаж 14 років спортивних бальних танців. Студент ХДАФК спеціальність хореографія. Фіналіст та призер міжнародних та всеукраїнських турнірів. Стаж викладання 2 роки.


Сергиенко Ярослава 
Сергиенко Ярослава 
Хореограф із сучасних танців
Танцювальний стаж-14 років. Сучасна та естрадна хореографія. Чемпіонка світу та України з сучасної хореографії, багаторазова чемпіонка численних всеукраїнських змагань таких стилів як contemporary, jazz-funk, vogue, hip-hop, disco freestyle, disco, house dance. Досвід роботи з дітьми різних вікових категорій. Закінчила ХНПУ ім.Сковороди.
Дмитрієва аріадна 
Дмитрієва аріадна 
Хореограф із сучасних танців 
Танцювальний стаж - 12 років. Сучасна хореографія.            2-кратна чемпіонка України з hip hop. Багаторазова переможниця українських фестивалів та чемпіонатів у таких напрямках як: hip hop, jazz-funk, popping, choreo, contemporary, jump style. Досвід роботи з дітьми різних вікових категорій.
© 2019 Millan_Dance