Танці
бальні танці 
ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОГРАМА
ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОГРАМА

Європейська програма – це елегантні танці, плавні рухи, наповнені шармом та естетикою. 

Європейська програма складається з 5 танців: 

 Повільний ВальсПовільний Фокстрот 

 Танго

 Квікстеп або Швидкий Фокстрот 

 Віденський вальс

 

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА
ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА

Латиноамериканська програма бальних танців – це дивовижне поєднання спадків афро-американських культур, які виражаються в емоційно захоплюючих рухах танцюристів.До Латиноамериканської програми входять танці:Самба 

 Ча ча ча 

 Румба

 Пасодобль 

 Джайв

хобі-клас 
хобі-клас 
Бальні танці хобі-клас - танці для людей із різною підготовкою для старшого віку. Це можуть бути як танцюристи-аматори, які танцювали раніше, так і новачки.До програми навчання входять танці європейської та латиноамериканської програми.
БАЛЬНІ ТАНЦІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ
БАЛЬНІ ТАНЦІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ
Для людей поважного віку, які хочуть провести час весело та користь для свого здоров'я. Вартість 50грн за тренування.  
КЛАСИЧНА І СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ
ОСНОВИ КЛАСИЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ
ОСНОВИ КЛАСИЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ
Класичний танець - один із головних виразних засобів балетного мистецтва. Це танцювальні рухи, що формувалися протягом багатьох століть, вміле використання яких створює справді цінний витвір мистецтва. Заняття проходять в основному біля станку – це допомагає утримувати рівновагу та розвивати координацію рухів. Такі тренування допомагають підготувати м'язи до оволодіння іншими стилями, серйозного навантаження, розтягнути зв'язки до необхідного стану. Класична хореографія розвиває пластичність, покращує поставу та координацію, гармонізує роботу всього організму.
Body Ballet
Body Ballet
 Стиль боді-балет – вид танцювального фітнесу для дорослих, витончена суміш аеробних навантажень та полегшених танцювальних елементів класичного танцю.У процесі занять боді-балетом працюють усі групи м'язів. Вони допоможуть придбати вашому тілу підтягнутий вигляд, а ваші м'язи стануть витривалішими та еластичнішими. Наприкінці уроку приділяється увага розтяжці опрацьованих груп м'язів. Цей вид фітнесу призначений для старших груп.
kids choreography 
kids choreography 
Дитяча хореографія – унікальний та затребуваний напрямок у сучасній хореографії, який дозволить спрямувати невгамовну енергію вашої дитини у потрібне русло. Сучасні танці, включені до програми, дозволяють розвинути музичність, почуття ритму та навчитися працювати зі своїм тілом.
Dance mix 
Dance mix 
Напрямок Dance Mix – дитячі сучасні танці змішаного стилю емоційні та ритмічні, різноманітні та вільні. Вони сприяють гармонійному фізичному розвитку дитини, вчать виявляти індивідуальність та творчі здібності. Тренування будуються з безлічі різних комбінацій, які плавно перетікають один в одного. Під музику відпрацьовуються рухи, що охоплюють роботу всіх груп м'язів без винятку. Ваші діти в майбутньому, а ви зараз пишатиметеся їхньою грацією, легкістю ходи, плавністю рухів не тільки на танцполі, а й у повсякденному житті.
СУЧАСНІ ТАНЦІ
Jazz funk 
Jazz funk 
Джаз-фанк – один із наймолодших та найкомерційніше успішних студійних танцювальних стилів на планеті. Зародившись близько 20 років тому в США, запозичуючи окремі елементи джазової хореографії, хіп-хопу, стрип-пластики, естрадної хореографії та вакінгу, він за лічені роки став домінуючим танцювальним напрямком у світовому шоу-бізнесі та використовується у постановці більшості кліпів та живих -зірок світової величини - таких як Бейонсе, Мадонна, Брітні Спірс, Крістіна Агілера або Леді Гага. Джаз-фанк сповнений зухвалості, манірності та особливої ​​краси. З кожного стилю він запозичив найкраще. Можливість імпровізувати, висловлювати свої емоції робить танець дуже енергійним, експресивним, динамічним. Танцюрист отримує можливість висловити себе мовою тіла.
high heels 
high heels 

High Heels – у дослівному перекладі «високі підбори» (танець на підборах) – стиль справжніх зірок танцювальної сцени! Його обирають для своїх кліпів Бейонсе, Ріанна, Шакіра, Мадонна та багато інших зірок світової естради. Це зухвалий коктейль різних стилів. В основу танцю Хай Хілс лягли хіп-хоп, джаз-фанк, Гоу-Гоу, стрип-пластика та низка інших напрямків. Це танець, який вибирають для себе люди, які люблять бути в центрі уваги. Якщо ви в захваті від поєднання жіночності, провокації і без розуму від заводних ритмів поп-музики, то High Heels підходить вам на всі 100%! 

hip-hop
hip-hop
Хіп-хоп - це вулична танцювальна культура, яка включає безліч стилів. Він пропонує самовираження без стримування себе у межах певного стилю. Почуття ритму, вміння володіти своїм тілом, сміливість та бажання експериментувати – невід'ємні якості представників хіп-хоп культури. Цей стиль особливо підійде людям, яким притаманний азарт і дух суперництва, оскільки хіп-хоп баттли є невід'ємною частиною цієї танцювальної культури. Хіп-хоп це танець для кожного. Це не просто рухи під музику, це ціла субкультура, імпровізація, в якій проявляється характер та акторська майстерність танцюючого. 
contemporary 
contemporary 
Контемп - це танець для душі, велика перевага якого полягає в тому, що це вільний танець, без будь-яких обмежень і форм, чим ти природніший у ньому - тим краще. Це свого роду імпровізація. У контемпі ти маєш право виконувати рухи так, як тобі подобається, одягати те, що тобі подобається, і це виділяє його серед інших стилів. Контемп можна танцювати сольно - тоді ти взагалі ні від кого не залежиш і можеш розкритися на всі 100%, або в парі - хлопець з дівчиною, дівчина з дівчиною, хлопець з хлопцем, це не відіграє ролі на відміну від бальних танців. Крім того, що це танець, контемп - це ще й хороший тренажер для вашого тіла. Вам більше не будуть потрібні важкі заняття у тренажерних залах чи фітнес центрах, ви отримаєте гарний настрій та задоволення від того, що робите.
dance fitness 
stretching 
stretching 
Стретчінг – це комплекс вправ, спрямований на розтяжку м'язів і зв'язок, а також на загальне підвищення гнучкості тіла. Такий вид аеробіки підійде для всіх, хто бажає сісти на шпагат, підтягти м'язи тіла, стати гнучкішим, а найголовніше здоровим. Відвідуючи заняття, ви легко зможете підкоригувати свою фігуру: скинути зайві кілограми і досягти стрункості, головна умова - регулярність і систематичність тренувань. Також стретчинг зменшує болючі відчуття, тому підходить для реабілітаційних тренувань після травм, а також знімає крепатуру після інтенсивних силових навантажень. Стретчинг для початківців не вимагає будь-якої спеціальної підготовки, а також одним з його головних плюсів є відсутність навантажень на серці, що робить цей стиль універсальним для будь-якого віку!  
fitness 
fitness 
Фітнес - один із найпопулярніших видів спортивних занять у сучасному світі. Він дає можливість зробити життя повноцінним та енергійним. Фітнес допомагає швидко схуднути, спалюючи жировий прошарок і перетворюючи його на м'язову тканину. Фігура стає стрункою та підтягнутою. Регулярні тренування покращують кровообіг, омолоджують організм, шкіра набуває пружності та здорового блиску. Заняття фітнесом сприяють розвитку сили та витривалості, що необхідно у сучасному світі за його ритму життя, підвищують рівень витривалості, покращують координацію, швидкість, реакцію. Тіло стає більш гнучким та граціозним. Під час занять фітнесом виходить накопичена за робочий день напруга, м'язи розслаблюються, нерви заспокоюються, що покращує здоров'я та настрій. Зникають комплекси щодо зовнішнього вигляду, що позитивно позначається на самооцінці. На відміну від спорту, метою фітнесу є не досягнення рекордів, а прагнення вести здоровий спосіб життя. Головне – бажання, а в іншому наші тренери допоможуть досягти мети.
ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА
ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА
Танцювальна аеробіка є одним із популярних сучасних напрямків фітнесу. Найважливішим принципом цієї аеробіки є те, що потрібно слідувати різним танцювальним рухам у ритмі нон-стоп. Фахівці відносять цей вид високоударної аеробіки до зарядки з фізкультури, яку можна робити безпосередньо під музичні ритми. Заняття танцювальною аеробікою сприятливо впливають на м'язи та кардіосистему, нервову систему та самооцінку. Вона дає емоційний заряд енергії тривалий час. Окремі рухи розвивають гнучкість, пластичність, покращують поставу. Все це в комплексі впливає на фігуру людини, роблячи її привабливою, підтягнутою та стрункою.
ВІДКРИТИЙ НАБІР НА ВСІ НАПРЯМКИ

© 2019 Millan_Dance